parallax background

Prohlášení o přístupnosti.

Prohlášení o přístupnostiForma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb. o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti) a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky.

Webové stránky Správy lesů města Tábor se snaží o co nejlepší přístupnost svého obsahu i funkčnosti a tak vyhovovat zásadám Pravidel tvorby přístupného webu.

Informace o jiných formátech

Ve formátu PDF nabízíme některé dokumenty a doplňující informace, které jsou příliš rozsáhlé a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč například Adobe Reader. V ojedinělých případech je dokument zveřejněn v některém z formátů "rodiny" aplikací Microsoft Office. Toto jsou například dokumenty s příponou DOC, XLS, nebo PPT. I pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný "prohlížeč".

Ke stažení:

  • Adobe Acrobat Reader
  • Kontakt na správce webu

    Vaše náměty, postřehy, připomínky či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu: webmaster@lesymt.cz